Mecze

Legionovia Legionowo vs Developres SkyRes Rzeszów


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:2
Numer meczu:13
MVP:Jelena Blagojević
Liczba widzów:750
 
Sędzia pierwszy:Sławomir Jażdżewski
Sędzia drugi:Marcin Walerzak
Komisarz:Jerzy Kajzer
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Arena Legionowo
Adres:ul. Chrobrego 50B
Miasto:Legionowo
Liczba miejsc siedzących w hali:1716
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2016:250:1
200:2113:250:2
300:2318:250:3
Łącznie01:0447:750:3
 

Legionovia Legionowo

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Małgorzata Jasek 5411000,0000000,00930111,1100,00
2Beata Mielczarek **02000,0021000,0000000,0000,00
3Joanna Pacak 43448120,3300000,00800225,0010,33
4Magdalena Damaske **14000,001515213,33901111,1100,00
6Aleksandra Rasińska *566000,0000000,001543533,3310,50
7Ewelina Mikołajewska 323912200,673218721,881731741,1800,00
8Alicja Wójcik *01000,0000000,0000000,0000,00
10Anna Bączyńska 65654010,0010100,001513426,6710,33
11Alicja Grabka 21227110,3300000,00200150,0000,00
13Adriana Adamek (L)***00000,00150716,6700000,0000,00
15Klaudia Alagierska 16123000,0000000,00400250,0000,00
16Anna Korabiec (L)*00000,0000000,0000000,0000,00
17Paulina Szpak *00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     3048441,33653211015,38791182329,1131,00

Developres SkyRes Rzeszów

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Helene Rousseaux 444156020,001524213,3325211352,0020,67
4Natalia Gajewska 00000,0000000,0000000,0000,00
5Magdalena Hawryła 555515110,331001100,00800337,5010,33
6Katarzyna Żabińska 2221018110,3300000,00710571,4341,33
7Ewa Żak 00000,0000000,0000000,0000,00
8Anna Kaczmar 333012020,0000000,0010000,0000,00
9Agata Sawicka (L)***00000,001714529,4100000,0000,00
10Adela Helić 6653100,5000000,001621425,0000,00
16Klaudia Kaczorowska **02010,0010000,0000000,0000,00
17Juliia Andruszko *6137010,0000000,0018111266,6710,50
19Pola Nowakowska (L)00000,0000000,0000000,0000,00
20Jelena Blagojević 1111211010,001013330,0020101260,0000,00
Łącznie     6074391,00444111125,0095734951,5882,67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij