Mecze

Legionovia Legionowo vs Polski Cukier Muszynianka Muszyna


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:22
Numer meczu:153
MVP:Aleksandra Wójcik
Liczba widzów:520
 
Sędzia pierwszy:Rafał Pośpiech
Sędzia drugi:Janusz Cyran
Komisarz:Marek Brandt
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Arena Legionowo
Adres:ul. Chrobrego 50B
Miasto:Legionowo
Liczba miejsc siedzących w hali:1716
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:1915:250:1
200:2725:270:2
300:2014:250:3
Łącznie01:0654:770:3
 

Legionovia Legionowo

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Małgorzata Jasek 33678000,0000000,002342730,4300,00
2Beata Mielczarek 11449000,001636425,001422428,5700,00
3Joanna Pacak 511000,0000000,0041100,0011,00
4Magdalena Damaske 4455010,0022110313,641830422,2210,50
6Aleksandra Rasińska **34000,0000000,00932333,3300,00
7Ewelina Mikołajewska *21000,0020200,00501240,0000,00
8Alicja Wójcik 2229010,0000000,0021000,0021,00
10Anna Bączyńska *132000,00812337,501211325,0000,00
11Alicja Grabka **01010,0000000,0000000,0000,00
13Adriana Adamek (L)***00000,0040300,0000000,0000,00
15Klaudia Alagierska 552711110,3300000,00801562,5010,33
16Anna Korabiec (L)***00000,002018210,0000000,0000,00
17Paulina Szpak 66355110,3300000,00300266,6720,67
Łącznie     3956250,67726311216,679815103030,6172,33

Polski Cukier Muszynianka Muszyna

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Roksana Brzóska 6547010,0082400,001523426,6700,00
2Małgorzata Śmieszek 16198000,0000000,00900666,6731,00
5Maja Savić 4341514210,6700000,001522853,3351,67
6Aleksandra Wójcik 3231424311,002504416,0018201161,1100,00
7Karolina Portalska (L)00000,0000000,0000000,0000,00
9Patrycja Flakus 00000,0000000,0000000,0000,00
10Danica Radenkovic 212010000,0000000,0000000,0000,00
11Małgorzata Lis 00000,0000000,0000000,0000,00
12Monika Bociek 545119100,3300000,002942931,0310,33
13Paulina Bałdyga 00000,0000000,0000000,0000,00
15Dorota Medyńska (L)***00000,001303323,0800000,0000,00
17Mariya Karakasheva *643000,0050100,001000330,0010,50
Łącznie     5775632,0051212713,73961074142,71103,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij