Mecze

KS PAŁAC Bydgoszcz vs Polski Cukier Muszynianka Muszyna


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:8
Numer meczu:51
MVP:Maja Savić
Liczba widzów:810
 
Sędzia pierwszy:Grzegorz Sołtysiak
Sędzia drugi:Marek Słowik
Komisarz:Marek Bykowski
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HSW Łuczniczka
Adres:ul. Toruńska 59
Miasto:Bydgoszcz
Liczba miejsc siedzących w hali:6878
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2722:250:1
200:2621:250:2
300:2114:250:3
Łącznie01:1457:750:3
 

KS PAŁAC Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Joanna Nickowska (L)*00000,0000000,0000000,0000,00
3Monika Jagła (L)***00000,00352101234,2900000,0000,00
4Marta Ziółkowska 345814401,3300000,00814112,5031,00
5Natalia Misiuna 612913110,3300000,001503853,3300,00
7Magdalena Mazurek 1*12000,0000000,001001100,0000,00
8Ewelina Krzywicka 56196110,33152416,672030630,0020,67
9Katarzyna Wenerska *2314010,0000000,00300133,3300,00
10Joanna Kuligowska 2433000,001005330,001312323,0800,00
11Jagoda Maternia **624010,0000000,001131218,1800,00
13Kinga Różyńska *01000,0000000,0010000,0000,00
14Monika Fedusio *3*36010,00510120,001111218,1810,33
15Weronika Fojucik *03000,0000000,0060000,0000,00
16Sandra Szczygioł 45*52010,0000000,001842422,2210,33
Łącznie     4158662,00655191726,1510713132826,1772,33

Polski Cukier Muszynianka Muszyna

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Roksana Brzóska ***28230,6711000,0011000,0000,00
2Małgorzata Śmieszek 616511301,0000000,00910222,2200,00
5Maja Savić 3431410020,0000000,001502853,3362,00
6Aleksandra Wójcik 232714010,0031410825,811600531,2520,67
7Karolina Portalska (L)00000,0000000,0000000,0000,00
9Patrycja Flakus 00000,0000000,0000000,0000,00
10Danica Radenkovic 121015020,0000000,0020000,0000,00
11Małgorzata Lis 00000,0000000,0000000,0000,00
12Monika Bociek 454176010,0000000,0037041437,8431,00
13Paulina Bałdyga *01000,0000000,0000000,0000,00
15Dorota Medyńska (L)***00000,00901333,3300000,0000,00
17Mariya Karakasheva 56589000,00111619,092311626,0920,67
Łącznie     5374591,67526171223,08103373533,98134,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij