Mecze

POLI Budowlani Toruń vs Grot Budowlani Łódź


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:15
Numer meczu:99
MVP:Julia Twardowska
Liczba widzów:420
 
Sędzia pierwszy:Bogumił Sikora
Sędzia drugi:Marek Budzik
Komisarz:Marek Brandt
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Arena Toruń
Adres:ul. Gen. Józefa Bema 73/89 87-100
Miasto:Toruń
Liczba miejsc siedzących w hali:5675
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:1912:250:1
200:2317:250:2
300:2218:250:3
Łącznie01:0447:750:3
 

POLI Budowlani Toruń

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Dorota Ściurka 54535000,001416214,291615212,5010,33
2Aleksandra Szczygłowska (L)***00000,001928421,0500000,0000,00
4Marina Paulava 00000,0000000,0000000,0000,00
5Gabriela Jasińska 00000,0000000,0000000,0000,00
6Anna Lewandowska 62676000,0000000,001002440,0031,00
8Marta Wójcik 131312210,6711000,0050200,0010,33
9Izabela Bałucka 35376120,3300000,00800450,0020,67
10Ewa Bimkiewicz 00000,0000000,0000000,0000,00
11Ewelina Ryznar **02010,0000000,0010100,0000,00
12Marta Janik **01000,0020000,0010100,0000,00
13Agata Nowak (L)**00000,001533320,0000000,0000,00
14Marina Cvetanovic 212107100,331817211,112713933,3300,00
15Julia Kavalenka 46488210,6700000,002131628,5700,00
17Kinga Hatala *02000,0000000,00102000,0000,00
Łącznie     3849652,00698241115,94997152525,2572,33

Grot Budowlani Łódź

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Hana Cutura **23000,00311133,33710228,5700,00
2Gabriela Polańska 21378010,0010000,001300538,4620,67
3Ewelina Polak **11000,0011000,0000000,0010,50
5Agnieszka Kąkolewska 546815010,0000000,00901555,5631,00
6Julia Piotrowska *00000,0000000,0030000,0000,00
7Julia Twardowska 4351715511,67172715,882101942,8631,00
10Adrianna Muszyńska *12101,0000000,0000000,0000,00
13Agata Witkowska (L)***00000,001724529,4100000,0000,00
15Kaja Grobelna 651126010,0000000,0021131047,6220,67
18Pavla Vincourova 324513200,6710100,0010000,0031,00
20Martyna Grajber 162710000,00400250,001302646,1510,33
Łącznie     6073842,6744613920,4588273742,05155,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij